نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح نخستین کانون خیرساز فرهنگی و تربیتی استان یزد

افتتاح نخستین کانون خیرساز فرهنگی و تربیتی استان یزد


ساختمان خیرساز کانون فرهنگی تربیتی حضرت سید الشهدا(ع) رضوانشهر با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد
افتتاح اولین کانون خیرساز فرهنگی تربیتی استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  استان یزد درمراسمی با حضور دکتر حمید رضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ساختمان خیر ساز کانون فرهنگی و تربیتی حضرت سید الشهدا علیه السلام رضوانشهر درشهرستان اشکذر افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت .

به گفته مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد این فضای پرورشی و فرهنگی درزمینی به مساحت 14 هزار متر مربع و زیر بنای 950 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال احداث شده است .

"محمد علی خواجه رضائی"  افزود : زمین این کانون را مرحوم خزعلی به آموزش و پرورش اهدا و بنای اولیه توسط فرش کبیر آغازشد و بحمدالله با همت خیر نیکوکار آقای حسین خادمی و پرداخت هزینه 12 میلیارد ریالی ، این بنا تکمیل و به بهره برداری رسید .

"خواجه رضائی"  گفت : دراین ساختمان فضاهای برگزاری فعالیت های فوق برنامه از جمله کلاس قصه ، سالن اجتماعات ، کلاس هنر و ...به خوبی پیش بینی شده و احداث شده است .

وی از مشارکت خیرین درساخت فضاهای آموزشی و پرورشی قدردانی کرد و گفت : در6 ماهه اول سالجاری خیرین یزد ساخت 10 پروژه آموزشی را آغازکرده اند

ایشان یادآورشد علیرغم مشارکت خوب خیرین درساخت فضاهای آموزشی، احداث این کانون به عنوان اولین مشارکت خیرین درساخت فضاهای پرورشی استان به شمار می رود .

اضافه می نماید دراین مراسم مدیران کل اردوها ، کانونها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ، مدیرکل آموزش و پرورش استان ، مدیرکل نوسازی مدارس ، امام جمعه اشکذر ، فرماندار ، جمعی از مسئولان محلی  و فرهنگیان حضور داشتند .