نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

الیاسی مدیرآموزش و پرورش شهرستان اشکذر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

الیاسی مدیرآموزش و پرورش شهرستان اشکذر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت


به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدیدصادرشد.
محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش اشکذر با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر به مناسبت آغاز بهار تعلیم و تربیت و شروع سال تحصیلی 98-97 محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش پیامی به شرح ذیل صادرنمود:

 

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۹_ ۹۸

به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور اندیشه و تفکر آراست.

با گرامیداشت ایام دوران دفاع مقدس و یاد و خاطره بیش از ۴۰ هزار شهید معلم و دانش آموز که با ماه شور و شعف حسینی قرین گردیده و با سلام به پیشتازان علم و معرفت، معلمان فرهیخته و دانش آموزان عزیز که ماه مهر، فصل رویش مهرورزی و خرد ورزی را با گام های سترگ خود آغاز می نمایند.

اینجانب رجای واثق دارم که در سایه سار نظام مقدس جمهوری اسلامی و در ظل اوامر تعالی بخش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری و برنامه های امید بخش و مدبرانه دولت محترم و با اهتمام جدی به اسناد بالا دستی بویژه ساحت های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و در سایه همنوایی، همدلی ، انسجام و مشارکت اجتماعی آحاد مردم ، ائمه محترم جمعه و جماعت ،صاحب نظران و مساعی فکری و مالی ادارات ،نهادها و موسسات اجتماعی و اقتصادی شهرستان اشکذر درجهت توسعه کمی و کیفی آموزش و پرورش شهرستان ، تعمیق هویت ملی، میهنی، بومی و محلی ایرانی اسلامی ، بسط فرهنگ گفتگو، پرورش نسلی صلح جو ، بانشاط، خلاق، متخلق به ارزشهای اسلامی، خدا آگاه و خودآگاه بپردازیم.

بدون تردید شما آموزگاران، دبیران، مدیران، معاونین و خدمتگزاران.....به عنوان طلایه داران دانایی درکنار همراهی و مشارکت اولیای محترم دانش آموزان، اصلی ترین محور تحقق عینی سیاستها و برنامه های مدرسه محوری ذیل سندتحول بنیادین آموزش و پرورش بوده و خواهید بود.

اینجانب در سالی که مزین به سال رونق تولید می باشد. طلوع ماه مهر و مهربانی و آغاز سال تحصیلی ۹۹_ ۹۸ را به تمامی پویندگان طریق علم و معرفت صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و بر این باورم:

                        باز  همراه شما مدرسه ای می سازیم

                        که در آن همواره اول صبح

                           به زبانی ساده

                          مهر تدریس کنند

                        و بگویند خدا خالق زیبایی

                           و سراینده عشق

                           آفریننده ماست.

 

                       محمد علی الیاسی

                              مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر