نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست وپنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر

دویست وپنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر


فرماندار اشکذر در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان بر ارتقا سطح کیفیت اوقات فراغت دانش آموزان متناسب با نیازها و مطالبات روز مردم تأکید کرد و برگزاری مناسب برنامه‌های تفریحی، علمی و فرهنگی مناسب را در شکل‌گیری شخصیت دانش آموزان مؤثر دانست
دویست و پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذردرسالن کنفرانس این مدیریت برگزارشد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر چهارمین نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان اشکذر به ریاست فرماندار و باهدف برنامه‌ریزی وارائه گزارش اهم برنامه  های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و برگزاری مطلوب کنکور سرا سری سال 95 برگزار شد.

فرماندار اشکذر در این جلسه توجه به اوقات فراغت دانش آموزان را بااهمیت دانست و گفت: برگزاری برنامه‌های تفریحی، علمی و فرهنگی مناسب در شکل‌گیری شخصیت دانش آموزان مؤثر و تأثیرگذار است.

"محمدعلی شاه‌حسینی "بابیان اینکه ارتقا سطح کیفیت اوقات فراغت می‌بایست متناسب با نیازها، درخواست‌ها و مطالبات روز مردم باشد از مربیان در شهرستان خواست تا با بهره‌گیری از تجربیات  وسلیقه خود ، استعدادهای دانش آموزان را کشف و آن‌ها را برای کسب موفقیت‌های بیشتر هدایت نمایند.

وی در ادامه بر استفاده از ظرفیت‌های ائمه جمعه، روحانیون و اعضای شوراهای اسلامی در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان تأکید کرد و از مسئولین خواست با همکاری یکدیگر از انجام کارهای موازی خودداری کنند.

"علیرضا کمالیان " رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان هم در صحبت‌های خود خواستار همکاری و همراهی همگان در برگزاری مطلوب کنکور 95 شد و افزود: در همین راستا و باهدف کاهش استرس دانش آموزان؛ آموزش‌وپرورش برنامه‌های متنوعی همچون عنوان "صدای پای کنکور " در دستور کار خود قرار داده است.وی بر اهمیت اوقات فراغت نیز تأکید کرد و ازآغاز اعزام فرهنگیان و دانش آموزان به اردوهای علمی و فرهنگی درون استانی و وبرون استانی خبر داد.