يكصد و هشتاد و پنجمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه

يكصد و هشتاد و پنجمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه


به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه
نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال94 در سالن شهيد عادل زاده اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه برگزار گرديد.

نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال94 با دستور كار (1- پرسش مهر ریاست جمهوری    2- گزارش ماهیانه عملکرد آموزش و پرورش      3- یزد شناسی) در سالن شهيد عادلزاده برگزار گرديد.

دبير شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، در ابتدا گزارشي از اقدامات انجام شده جهت اجراي مصوبات جلسه قبلي شورا ارائه و سپس دستور كار جلسه حاضر را اعلام نمود.

سپس " فلاحزاده" معاونت پرورشي اداره آموزش وپرورش شهرستان ابركوه، در مورد دستور کار اول، گزارشی در رابطه با پرسش مهر سال گذشته ارائه نمود. سپس پرسش مهر ریاست جمهوری در سال تحصیلی 95-94 را با عنوان«پس از توافق هسته ای و لغو تحریم ها، فرصت های پیش روی ما چیست؟» مطرح  و اقدامات انجام شده را بیان نمود.

هريك از حاضرين نظرات و پيشنهادات خود را در مورد دستور كار اول ارائه نمودند.

سپس دستور كار دوم (گزارش ماهیانه عملکرد آموزش و پرورش) مطرح و کلیپی از فعالیت های صورت گرفته در ماه آذر پخش گرديد که فعالیت های انجام شده مورد تقدیر اعضای شورای آموزش و پرورش قرار گرفت.

معاونت آموزش اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه در مورد دستور کار سوم (یزد شناسی) توضیحاتی را ارائه نمود.

" قیومی زاده" اظهار داشت: طرح با عنوان کلی یزد شناسی است ولی برای هر شهرستان مربوط به همان شهر می شود و به تبع آن برای شهرستان ابرکوه بر مبنای ابرکوه شناسی مطرح می شود.

وی گزارشی از جشنواره ابرکوه شناسی سال گذشته را ارائه و زمان برگزاری مراحل شهرستانی و استانی این جشنواره در سال تحصیلی 95-94 را به ترتیب نیمه دوم بهمن 94 و نیمه دوم اردیبهشت95 اعلام و اقدامات صورت گرفته در جهت هرچه بهتر برگزار شدن طرح را بیان نمود.

وی همچنین از تبدیل شدن دو مدرسه شهید باهنر ده عرب و شهید زمانی هارونی به مدارس عشایری پس از یک سال تلاش و پیگیری های مداوم خبر داد.

پس از آن هر يك از حضار نظرات و پيشنهادات خود را بيان كردند.

امام جمعه شهرستان ابرکوه نیز از برگزاری جشنواره یزدشناسی در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود و آن را نه پرهزینه و پردردسر بلکه پیام دار دانست.

" حجت الاسلام حسینی" از آموزش و پرورش خواست تا با برنامه ریزی کارشناسانه تر و بهتر و تبلیغات گسترده تر، جشنواره امسال هرچه با شکوه تر برگزار گردد.

جلسه با جمع بندي پيشنهادات اعضاي شوراي آموزش و پرورش توسط دبير شورا پايان پذيرفت.


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات


خدمات الکترونیک صفحه نخست معاونت ها ادارات دیگر آرشیو خبرها نظرسنجی اطلاعیه ها اعلانات تقویم رویدادها آموزش نیروی انسانی(ضمن خدمت) اسکان نوروزی